Grafika a design
Tiskové technologie
Reklamní předměty
Nadstandardní nestandard

Naše služby

Grafika a design

Tady to vše začíná. Přijde klient a my se snažíme pochopit jeho očekávání od produktu, který máme vyrobit, snažíme se jej nasměrovat tak, aby byl spokojen a s dobrým pocitem používal námi vyrobené produkty v praxi.
Grafiku či celkový design vytváříme v našem studiu za pomoci pokud možno nejposlednějších verzí profesionálních software. Ne vždy je naše spolupráce růžová, nicméně se snažíme svým klientům vysvětlit soudobý styl, kterým se grafika ubírá a aktivně do něj zapracovat jeho požadavky a přiblížit se co nejvíce jeho egu. Musíme skromně přiznat, že výsledkem bývá oboustranná spokojenost a to je cíl naší práce.
Díky silné enklávě grafiků jak ženského tak mužského pohlaví, navíc ve věkovém rozptylu dvou generací, dovedeme naslouchat téměř komukoliv a plnit i zdánlivě nesplnitelné.

» loga, korporátní identity, rebrandingy
» billboardy, letáky, vizitky, plakáty
» katalogy, kalendáře, novoročenky, pozvánky
» megaboardy, velkoplošné prezentace, panely
» světelná reklama, vlajky, poutače, samolepky
» obalový a průmyslová design
» zpracování podkladů pro tisk, zlom, osvit, DTP
» webové stránky a jejich realizace, bannery
» fotopráce, retuše a fotomontáže
» návrhy polepů automobilů
» technická, lineární a figurální kresba


loga, korporátní identity, rebrandingy
billboardy, letáky, vizitky, plakáty
katalogy, kalendáře, novoročenky, pozvánky
webové stránky a jejich realizace, bannery
fotopráce, retuše a fotomontáže
návrhy polepů automobilů

Tiskové technologie

V dnešním konkurenčním prostředí a díky specifickým nárokům klientů je prakticky nutností vlastnit dostupné tiskové technologie pro rychlejší zpracování při plnění termínů zakázek "včera". I naše studio má k dispozici velkoformátovou tiskárnu a malonákladový plnobarevný tiskový stroj včetně řezacího plotru, čímž se snažíme zkrátit termín samotné výroby zakázek na minimum.
Zakázky velkého rozsahu či složitějšího knihařského zpracování provádíme dodavatelsky ve velkých regionálních tiskárnách, kde díky šestnáctileté spolupráci máme slušnou vyjednávací pozici k cenám a hlavně k termínům expedice, kde v posledních letech vznikl enormní tlak ze strany klientů.
V našem portfoliu naleznete všechny známe tiskové technologie. Jsme však rádi za každou novinku, které se rychle a ochotně přiučíme a následně rozšíříme naše možnosti, jak kvalitně a ještě lépe dostat Vaše logo téměř na cokoliv.

» ofsetový tisk - katalogy, letáky, brožury, plakáty, krabičky
» malonákladový tisk - vizitky, letáky, novoroční přání
» velkoplošný tisk, UV technologie - reklamní cedule, rollupy
» sítotisk - potisk textilu, billboardy
» tampónový tisk - potisk reklamních předmětů
» gravírování - reklamní předměty
» laserování - reklamní předměty
» flexotisk - etikety
» termotransferový tisk - oděvy
» termosublimační tisk - dresy, oděvy, vlajky


Reklamní předměty

Velmi často se nám stává, že klienti prahnou po jedinečném a neopakovatelném dárku, který bude čnít nad těmi ostatními. Není to v této době, kdy nás zaplavuje produkce všeho možného ze všech stran, nic jednoduchého, ale i tady se snažíme být kreativní a každý rok něčím neokoukaným překvapit.
Jsou však chvíle, kdy klient potřebuje drobnou pozornost nebo hodnotnější dárek za rozumných finančních podmínek. K těmto účelům máme pro klienty připraveny katalogy Reklamních dárků od společností, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Zejména v předvánočním období, kdy klient přes nával své práce najednou zjistí, že nemá pro své "ovečky" nic, čím by jim poděkoval za spolupráci, snažíme se zařídit i nemožné. A téměř vždy vše dopadne na jedničku.

» psací potřeby
» kalendáře a diáře
» tašky batohy a kufry
» deštníky a pláštěnky
» hodiny a budíky
» kancelářské potřeby
» USB disky
» nářadí a nástroje
» hrníčky, podšálky, skleničky
» vína, dárková balení
» čokolády a cukrovinky


Nadstandardní nestandard

V této kategorii bychom rádi ukázali, že se nezabýváme pouze polygrafií a reklamními předměty, ale také grafikou a výrobou všeho možného, co potřebujete ke své práci či propagaci. Záběr je opravdu široký a není de facto možné tady vše vyjmenovat.
Můžeme Vám nabídnou světelné reklamy, reklamní panely (třeba s Vašimi výrobky) ze zajímavých materiálů nebo třeba vozíky pro výrobu v automobilovém průmyslu, plachty nebo tabule s potiskem, koberce s Vaším logem nebo třeba něco, co si vymyslíte a budete chtít pro propagaci své firmy. Proto nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám věnujeme svůj čas.

» výstavní expozice
» designové prezentační stojany
» grafika a polep autobusů
» menuboardy
» frézované panely
» kreativní fotopráce
» reklamní panely pro prezentaci výrobků a zboží
» nestandardní řešení pro průmyslovou výrobu
» pletené a šité výrobky
» světelná reklama